Kontakt och medarbetare

Ahrbom & Partner finns i Gamla Stan i centrala Stockholm.
Vår besöksadress är Skeppsbron 44 – 2TR.

Kontakta oss

Tel 08 20 35 50
epost@aop.se
A&P Arkitektkontor AB
Box 1251
111 82 Stockholm

Följ oss

Instagram
LinkedIn

Jobba hos oss

Vi är alltid intresserade av nya
engagerade medarbetare. Skicka ditt CV, portfolio och en kort beskrivning av dig själv till epost@aop.se

Medarbetare

Pär Ahlbom

Arkitekt SAR/MSA, Delägare

08-50 89 88 02

par.ahlbom@aop.se

Johan Ahnborg

Arkitekt SAR/MSA, Delägare

08-50 89 88 03

johan.ahnborg@aop.se

Ann-Charlotte Ahrbom

Arkitekt SAR/MSA

Per Ahrbom

Arkitekt SAR/MSA, Delägare

08-50 89 88 05

per.ahrbom@aop.se

Maria Angantyr

Inredningsarkitekt SIR/MSA I MFA, Delägare

08-50 89 88 07

maria.angantyr@aop.se

Johan Aspenberg

Arkitekt SAR/MSA

08-50 89 88 33

johan.aspenberg@aop.se

Beatriz Bandeira

Arkitekt SAR/MSA Certifierad sakkunnig tillgänglighet, TIL2

08-50 89 88 48

beatriz.bandeira@aop.se

Ola Boman

Arkitekt MSA

08-50 89 88 46

ola.boman@aop.se

Johan Eldrot

Fotograf

08-50 89 88 49

johan.eldrot@aop.se

Bosse Ericson

Arkitekt SAR/MSA, Delägare

08-50 89 88 16

bosse.ericson@aop.se

Christian Eriksson

Arkitekt SAR/MSA

08-50 89 88 14

christian.eriksson@aop.se

Ewa Eriksson

Ekonomiansvarig

Samuel Fagerberg

Arkitekt MSA

073-983 92 85

samuel.fagerberg@aop.se

Majid Fatemi Dodoran

Byggnadsingenjör SBR

08-50 89 88 54

majid.fatemi@aop.se

Katarina Fejes

Arkitekt SAR/MSA

070-668 36 64

katarina.fejes@aop.se

Carolin Fischer

Inredningsarkitekt MSA Ljusdesigner

072-032 56 28

carolin.fischer@aop.se

Vanessa Flavet

Byggnadsingenjör

08-50 89 88 42

vanessa.flavet@aop.se

Ella Flavet

Receptionist

08-20 35 50

epost@aop.se

Tove Freiij

Arkitekt MSA

Isabelle Hannervall

Arkitekt SAR/MSA

Camilla Hedendahl

Inredningsarkitekt

Gunnar Hellman

Arkitekt SAR/MSA, Delägare, VD

08-50 89 88 22

gunnar.hellman@aop.se

Staffan Hillberg

Arkitekt SAR/MSA

073-598 82 99

staffan.hillberg@aop.se

Ebba Hjort

Inredningsarkitekt SIR/MSA I MFA / Föräldraledig

076-719 66 39

ebba.hjort@aop.se

Karl Jacobsson

Byggnadsingenjör

08-50 89 88 73

karl.jacobsson@aop.se

Marcus Johansson

Arkitekt

073-983 23 73

marcus.johansson@aop.se

Klara Jonsson

ARKITEKT SAR/MSA

08-508 988 27

klara.jonsson@aop.se

Mårten Juvander

Arkitekt SAR/MSA

08-50 89 88 55

marten.juvander@aop.se

Hugo Kjellman

Arkitekt

08-20 35 50

hugo.kjellman@aop.se

Emma Kruuse

Inredningsarkitekt SIR/MSA I Ljusdesigner LD

073-735 38 38

emma.kruuse@aop.se

Paul Kvanta

Arkitekt SAR/MSA, Delägare

08-50 89 88 28

paul.kvanta@aop.se

Amanda Kölgran

Projektekonom

08-50 89 88 82

amanda.kolgran@aop.se

Anna Leskaroski

Arkitekt SAR/MSA I DIPL.-ING. (FH)

08-50 89 88 15

anna.leskaroski@aop.se

Elin Lindblom

Arkitekt

070-634 58 09

elin.lindblom@aop.se

Clara Lindencrona

Inredningsarkitekt SIR/MSA I MFA

08-50 89 88 20

clara.lindencrona@aop.se

Eva Lukacsi

Byggnadsingenjör

08-508 988 25

eva.lukacsi@aop.se

David Medin

Arkitekt

08-20 35 50

david.medin@aop.se

Charlotte Norman

Arkitekt SAR/MSA

070-799 76 70

charlotte.norman@aop.se

Julijana Nyhaga

Arkitekt MSA, Delägare / Tjänstledig t.o.m. aug. 2024

08-50 89 88 32

julijana.nyhaga@aop.se

Sara Nyquist

Byggnadsingenjör

073-923 91 28

sara.nyquist@aop.se

Semina Papadopoulou

Arkitekt SAR/MSA

Ninna Pihl

Arkitekt SAR/MSA

08-50 89 88 39

ninna.pihl@aop.se

Ahmad Poursarmeh

Arkitekt SAR/MSA

08-50 89 88 24

ahmad.poursarmeh@aop.se

Jonas Prenner

Byggnadsingenjör

08-50 89 88 23

jonas.prenner@aop.se

Pernilla Remröd

Arkitekt SAR/MSA, Delägare

08-50 89 88 10

pernilla.remrod@aop.se

Elin Rhenman

Arkitekt

Jakob Ryngen

Arkitekt SAR/MSA

08-50 89 88 35

jakob.ryngen@aop.se

Karin Rönner

Arkitekt SAR/MSA

08-50 89 88 34

karin.ronner@aop.se

Bo Svedenhag

Arkitekt MSA

08 - 50 89 88 36

bo.svedenhag@aop.se

Lars Johan Tengnér

Arkitekt SAR/MSA

Jakob Valentin Kramar

Arkitekt

08-50 89 88 44

jakob.valentin@aop.se

Charlotte Vibegaard

Arkitekt / Föräldraledig

Annie Wallér

Inredningsarkitekt SIR/MSA I MFA

08-50 89 88 18

annie.waller@aop.se

Elisabet Wallström

Arkitekt SAR/MSA

08-50 89 88 37

elisabet.wallstrom@aop.se

Amanda Åberg

Byggnadsingenjör SBR

08-50 89 88 30

amanda.edling@aop.se

Emilia Öster

Inredningsarkitekt SIR/MSA I MFA

08-50 89 88 06

emilia.oster@aop.se

Malin Öster

Arkitekt

08-20 35 50

malin.oster@aop.se